Czym są Orły Prawa
Orły Prawa to plebiscyt branżowy przeznaczony dla prawników: notariuszy, adwokatów i radców prawnych. Warunkiem obowiązkowym każdego uczestnika zestawienia jest prowadzenie swojej działalności na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz krótka, darmowa rejestracja poprzez stronę https://www.orlyprawa.pl/. Prawników oceniają klienci, którzy skorzystali już z ich usług. Robią to przy użyciu platform typu Zumi, Cylex, Panorama Firm czy Google Maps w formie gwiazdek, punktów czy ocen. Każda opinia jest brana pod uwagę, a o dokładność tego procesu dba specjalnie opracowane oprogramowanie komputerowe. Jego zadaniem jest wychwycić każdą ocenę, którą danej kancelarii przyznano w ostatnim roku kalendarzowym w Internecie.
Orły Prawa – zwycięzcy
Najlepsi wybierani są w oparciu o średnią z zebranych przez automatyczne oprogramowanie ocen. Każdy z uczestników może otrzymać od 0 do 10 punktów w ramach wyniku końcowego. Tylko ci prawnicy, którzy zdobędą co najmniej osiem z nich, zostają laureatami plebiscytu Orły Prawa. Wszystkie opinie są więc tutaj na wagę złota. Wyróżnieni trafiają na listę najlepszych, w której dostrzeżemy wygodny podział na miejscowości (https://www.orlyprawa.pl/cities). W każdym mieście Polski, dodatkowo, wybieranych jest trzech najlepszych prawników. Istotna jest tu punktacja oraz ilość opinii, na podstawie których została obliczona (w przypadku kilku podmiotów, które uzyskały ten sam wynik końcowy – wyższe miejsce otrzymuje kancelaria z większą ilością opinii).
Jak zostać Orłem Prawa?
Prawnicy, którzy zgłosili się do plebiscytu muszą pracować ciężko na swój sukces. W związku z faktem, iż każdy klient ma istotny wpływ na wyniki Orłów Prawa, ważne jest, by troszczyć się o interesy wszystkich osób, przychodzących do kancelarii. Życzliwość, spokój, opanowanie i empatia to cechy, które na pewno zostaną przez nich szczególnie docenione.