Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 19 kwietnia 2025 11:25
Przeczytaj!
Reklama dotacje dla firm

Sławno: Przebudowa ul.. Gdańskiej

W poniedziałek rozpoczęła się przebudowa ulicy Gdańskiej w Sławnie. Objazd został wyznaczony ulicami I Pułku Ułanów, Witosa oraz ulicą Działkową.
Sławno: Przebudowa ul.. Gdańskiej
Podziel się
Oceń

Realizacja inwestycji została podzielona na dwa odcinki. Etap I polega na zamknięciu drogi powiatowej ulicy Gdańskiej i wykonaniu prac budowlanych na odcinku od skrzyżowania ulicy Gdańskiej z I Pułku Ułanów/Szopena/M. C. Skłodowskiej do skrzyżowania ulicy Gdańskiej z ulicą Działkową. Objazd zostanie wyznaczony ulicami I Pułku Ułanów, Witosa oraz ulicą Działkową.

Przebudowany odcinek ulicy Gdańskiej zostanie zamknięty dla ruchu drogowego z uwagi na specyfikę wykonywania robót (głębokie wykopy pod kanalizację deszczową w osi jezdni) z możliwością dojazdu tylko do przyległej zabudowy i służb miejskich oraz pojazdów obsługujących inwestycję.

Kolejny, etap II polegać będzie na przebudowie kanalizacji deszczowej na odcinku od skrzyżowania ulicy Gdańskiej z ulicą Działkową do skrzyżowania z ulicą M. Reja oraz oznakowaniu i zabezpieczeniu strefy robót budowlanych podczas jej przebudowy. Etap III realizacji polegać będzie na przebudowie drogi ulicy Gdańskiej na odcinku od skrzyżowania ulicy Gdańskiej z ulicą Działkową do wysokości zjazdu ze stacji paliw oraz oznakowaniu i zabezpieczeniu strefy robót budowlanych podczas przebudowy.

Wykonawcą kompleksowego remontu drogi powiatowej jest firma „Krężel” z Kobylnicy.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama