Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 31 marca 2025 05:51
Przeczytaj!
Reklama

Sławno : Dzień Gimnastyki w SOSW

Obchodząc różne nietypowe święta, to doskonała forma do kreatywnego działania dla nauczycieli i ich podopiecznych. Tym razem obchodzono Dzień Gimnastyki, gdzie jak wszyscy wiemy - jej nigdy nie jest za dużo.
Sławno : Dzień Gimnastyki w SOSW
Podziel się
Oceń

Dzień Gimnastyki był obchodzony 21 września br. w ramach Ogólnopolskiego Projektu "Kreatywne dni Nietypowe". W projekcie brały udział dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego ze Sławna klasy I - III oraz zespołach rewalidacyjno-wychowawczych.

Przy takich okazjach rozwijamy u dzieci kreatywność, szacunek. Wzmacniamy u dziecka któremu uda się wykonać jakieś ćwiczenie, poczucie własnej wartości i przynależności do grupy.

 


Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: darłoviak pustakTreść komentarza: tak już ci napiszą z imienia i nazwiska może pesel jeszcze chcesz ??Data dodania komentarza: 28.03.2025, 10:30Źródło komentarza: Jechał po narkotykach i miał je przy sobieAutor komentarza: DarłoviakTreść komentarza: Kogo zatrzymali?Data dodania komentarza: 27.03.2025, 11:31Źródło komentarza: Jechał po narkotykach i miał je przy sobieAutor komentarza: StanisławTreść komentarza: Z Wielkopolski pozdrawiam serdecznie naszego nowego arcybiskupa.Data dodania komentarza: 23.03.2025, 18:11Źródło komentarza: Biskup Zbigniew Zieliński z Koszalina – metropolitą poznańskim!Autor komentarza: policja sławnoTreść komentarza: ty masz prawo jazdy ?? masz znaki pionowe informujące o przejściu dla pieszych. zapraszamy na komendę na rozmowę w trybie pilnymData dodania komentarza: 21.03.2025, 08:20Źródło komentarza: Sławno: Kiedy w końcu włączą światła i ustawią lustro?Autor komentarza: nikTreść komentarza: Karpie z urazami i bez płetw prawie!! to gdzie ta selekcja się odbywała??Data dodania komentarza: 21.03.2025, 07:12Źródło komentarza: Wielkie karpie wpuścili do łowisk Grabowo I i Grabowo IIAutor komentarza: covidTreść komentarza: Skoro nie ma przejścia dla pieszych, tzw. zebry jak piszecie to po co światła przy tak małym natężeniu ruchu? Po co piesi pchają sie tam, gdzie nie ma przejścia?Data dodania komentarza: 20.03.2025, 10:54Źródło komentarza: Sławno: Kiedy w końcu włączą światła i ustawią lustro?
Reklama
Reklama