Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 16:26
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Piłka Nożna. Klasa Okręgowa. Głaz rozgromiony

Znów popis strzelecki piłkarzy Darłovii. Trzy bramki Romańczyka, dwie Bazylego i po jednej Kornagi i Michalskiego dały imponujący wynik 7:0. Zespół gości praktycznie nie istniał na boisku, za to Darłovia grała jak z nut i umocniła się na pozycji lidera Klasy Okręgowej. Pozostałe mecze 24 kolejki 3 maja. Wcześniej 29 kwietnia - 23 kolejka, a której Darłovia zmierzy się na wyjeździe z Iskra Białogard, Sława Sławno (u siebie) z GKS Manowo, a Wiekowianka z Głazem Tychowo (na wyjeździe).
Piłka Nożna. Klasa Okręgowa. Głaz rozgromiony

Autor: Mieczysław Siwiec

Podziel się
Oceń

Darłovia Darłowo – Głaz Tychowo 7:0 (2:0)

15' - 1:0 Bazyli 
38' - 2:0 Romanczyk 
46' - 3:0 Romanczyk 
65' - 4:0 Kornaga 
66' - 5:0 Bazyli 
71' - 6:0 Michalski 
81' - 7:0 Romanczyk 

Skład Darłovii: Miranowicz - Michalski, Ryfa, Lipiński ( Muzyka), Kulon (Michalski) - Kornaga (Synkiewicz), Kramarz (Wólczyński), Wólkiewicz, Bazyli (Mikhailenko) - Dywan, Romańczyk (http://darlovia.pl)

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PoszkodowanaTreść komentarza: Dziś nawet zabrali nam choinkę świątecznąData dodania komentarza: 13.12.2025, 23:26Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: FidekTreść komentarza: Masakra ; dzisiaj znowu mieli policję.Oni to się tam ładnie bawią.Ci ludzie chyba nigdy nie odpuszcząData dodania komentarza: 11.12.2025, 18:06Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: JuzekTreść komentarza: Dokładnie... 👌parcie na szkło mają piękne 😃😃Data dodania komentarza: 11.12.2025, 14:09Źródło komentarza: Od strażaków z Janiewic dla dzieciakówAutor komentarza: JosefTreść komentarza: A kto chce mieszkać na takim zadupiu bez perspektyw? Zostali emeryci i urzędnicy.....Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:05Źródło komentarza: Darłowo i Sławno wśród najszybciej wyludniających się miastAutor komentarza: władekTreść komentarza: a to tylka jedna jednostka robi coś dla społeczeństwa ? dlaczego nie napiszecie o innych? aż takie ważne wydarzenie że trzeba pisać o tym w gazecie ? a po drugie pomaga się w ciszy nie dla lansu!Data dodania komentarza: 9.12.2025, 13:39Źródło komentarza: Od strażaków z Janiewic dla dzieciakówAutor komentarza: To ja mówiłem trener 3 klasy....Treść komentarza: Kłamiecie jeśli chodzi o Darłowo....nasze Słońce darłowa nieopisany w swej wspaniałości burmistrz od 20 lat sprzedaję działki tylko po to aby bezrobocia nie było!!!! Łubu dubu niech nam żyje....Data dodania komentarza: 9.12.2025, 13:07Źródło komentarza: Darłowo i Sławno wśród najszybciej wyludniających się miast
Reklama
Reklama