poniedziałek, 20 maja 2024 07:37
Przeczytaj!

Darłowo

Piłka Nożna. Klasa Okręgowa: Lider zgodnie z oczekiwaniami

Jak przystało na lidera, Darłovia nie dała żadnych szans słabiutkiemu KS Sieciemin. Mecz na boisku w Siecieminie, w zasadzie rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Początkowo gospodarze atakowali, jednak po ponad pół godzinie gry było 3:0 dla gości. Kontaktowego gola miejscowi zdobyli po nieporozumieniu w szeregach Darłovii. Potem jednak do końca przeważali goście, dla których wynik mógłby być jeszcze wyższy, ale Konrad Rokicki nie strzelił karnego.

23.04.2023 19:35
Nowy Obserwator już w sprzedaży

A w nim najświeższe informacje lokalne z terenu powiatu sławieńskiego i gminy Polanów. * Powiat sławieński: Postawili zapory – złapali pijanego * Darłowo: Remontujemy, adaptujemy, unowocześniamy – Dom Kultury SKŁO 44 * Kwasowo: Uzupełnili skład sołeckiej rady * Sławno: Pierwsze ryby już złowione * Konstanty Kontowski: Ryszard Rabiega, rybak, myśliwy i ... artysta * Najświeższe informacje sportowe

18.04.2023 22:12
Sławno: Młodzież ze sławieńskiego LO wspiera hospicjum w Darłowie

Finał zbiórki dla hospicjum w Darłowie

13.04.2023 15:00
Darłowo: Rybak z Darłowa – figurka, Chłopak z gitarą

Rybak z Darłowa to symbol miasta Darłowa. To nie tylko fontanna – pomnik, ale także zawód, który się z miastem Darłowo kojarzy.

12.04.2023 10:47

A w nim najświeższe informacje lokalne z terenu powiatu sławieńskiego i gminy Polanów. * Sławno: Skarga na kierownika MOPS odrzucona * Darłowo: Kiedy poprawią ten błąd? * Sławno: Doceniony za lata boiskowej pracy * Postomino Złote Gody trzech par * Gmina Malechowo - tu wszystko się zaczęło * Najświeższe informacje sportowe

11.04.2023 21:09
Darłowo: Poszukiwany 21-latek jechał naćpany, pijany i bez uprawnień.

Zaczęło się od przekroczenia linii ciągłej, a skończyło na zatrzymaniu i pobycie w areszcie. Kontrola drogowa darłowskich policjantów wykazała, że kierujący był po użyciu alkoholu i po narkotykach. Jak się okazało nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania, a na dodatek był również poszukiwany.

11.04.2023 13:53
Darłowo: Od dnia 17 kwietnia 2023 r. do odwołania nastąpi całkowite zamknięcie mostu.

W związku z rozpoczęciem prac remontowych na moście przy ul. Powstańców Warszawskich w Darłowie, informujemy o utrudnieniach w ruchu pieszych i rowerzystów.

11.04.2023 13:26
Darłowo Msza i warta honorowa w rocznicę katastrofy

W świąteczny poniedziałek 13 rocznica katastrofy smoleńskiej, w której zginęło 96 polskich polityków i osób z życia publicznego na czele z Lechem Kaczyńskim – Prezydentem RP. Jedną z ofiar wypadku lotniczego był, pochodzący z Darłowa – Przemysław Gosiewski. Z tej okazji, w poniedziałek 10 kwietnia o godzinie 18.00 w kościele Mariackim w Darłowie odprawiona zostanie msza święta w intencji ofiar. Wartę honorową wystawi 44. Baza Lotnictwa Morskiego w Darłowie.

10.04.2023 08:53    1    1
Piłka Nożna. Klasa Okręgowa:  „Spotkanie gołej d. z batem”
Piłka Nożna. Klasa Okręgowa: „Spotkanie gołej d. z batem”

„Spotkanie gołej d. z batem” - tak jeden z kibiców skomentował mecz w Darłowie. Na samym początku goście zdecydowanie zaatakowali i mieli okazję objąć prowadzenie. Jak się potem okazało była to jedyna tak dogodna sytuacja dla nich. Przez cały mecz Darłovia miała znaczną przewagę. Oprócz kilku sytuacji, goście ograniczali się do wybijania piłek i nie przeprowadzili żadnego godnego uwagi ataku. Co prawda, w pierwszej połowie gospodarze strzelili „tylko” dwie bramki, ale po przerwie worek z golami rozwiązał się. Na szczególną uwagę zasługuje doskonała dyspozycja strzelecka Krzysztofa Wólczyńskiego, który szedł na boisko w drugiej połowie i zdobył aż cztery bramki. Darłovia Darłowo – MKS Sokół Karlino 9:0 (2:0)

08.04.2023 22:04    1

A w nim najświeższe informacje lokalne z terenu powiatu sławieńskiego i gminy Polanów. * Sławno Stadion w budowie * Darłowo: Zostały zgliszcza * Cisowo Podsumowali ubiegły rok * Mieczysław Siwiec: Chora miłość prowadzi do zbrodni... * Najświeższe informacje sportowe

04.04.2023 21:30