Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 19 maja 2024 18:47
Przeczytaj!

Sławieńskie sukcesy na turniejach tenisa stołowego

W ostatnim miesiącu tenisiści stołowi ze Sławna wzięli udział w trzech turniejach zajmując czołowe lokaty.
Podziel się
Oceń

Na turnieju wojewódzkim w Żelkowie trzecie miejsce wśród amatorów zajął Piotr BRZOZOWSKI, a czwarte Daniel MATUSZAK. W turnieju w Ostrowcu wygrana zaliczył Piotr BRZOZOWSKI, a na trzecim miejscu podium uplasował się Zbigniew MIELCZARSKI. Turniej w Pękaninie po raz kolejny przyniósł wygraną Piotra BRZOZOWSKIEGO, który w "sławieńskim" finale pokonał Tomasza KUPNIEWSKIEGO. Miejsac 5-8 dla Zbigniewa MIELCZARSKIEGO. Turnieje cieszyły się bardzo dużą frekwencją, dlatego szkoda, że w Sławnie zrezygnowano z tego typu rywalizacji, która przyciągała zawodników z okolic i angażowała młodzież oraz dzieci. Jeśli ktoś chciałby się sprawdzić, przypomnieć albo zacząć przygodę z tenisem stołowym zapraszamy na małą salę przy placu sportowym w każdy wtorek i czwartek w godzinach 18-20.