Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 19 maja 2024 23:41
Przeczytaj!

A-klasa. LZS Kowalewice - Darłovia II Darłowo 3 – 3

Darłovia II traci pierwszy punkt w nowym sezonie rozgrywek A-klasy. Liderowi tabeli twardy opór stawiło LZS Kowalewice. Szczególnie wielkie emocje wzbudziła I połowa, gdy padły aż 4 bramki. Pierwszą, dla Kowalewic, już w 7 minucie zdobył Arkadiusz Nowak (asysta Mateusz Malinowski). W 19' wyrównał Topolski, a dwie minuty później było już 2-1 dla gospodarzy po strzale Damiana Dryjera i samobójczym dotknięciu zawodnika Darłovii. W 33 minucie ponownie dał o sobie znać Topolski. Do przerwy było więc 2:2. Po zmianie stron ponownie bramkę zdobył Topolski (50'), a w 55' ponownie wyrównał i ustalił wynik meczu Damian Dryjer przy asyście Mateusza Malinowskiego.
Podziel się
Oceń

Wyniki i tabele w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 27 września 2023 r.