Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 03:42
Przeczytaj!

IV liga. Wieża Postomino - Perła URB Dygowo 1:2 (0:0)

Znów pech Wieży Postomino. Tym razem przegrana na własnym boisku z Perłą URB Dygowo. Do przerwy było 0:0. W drugiej połowie doskonałą dyspozycją strzelecką wykazał się Łukasz Wiśniewski z Perły. Jego dwie bramki pogrążyły Wieżę. Pierwszą zdobył w 50 minucie. Od tego momentu Wieża robiła wszystko, aby wyrównać. Na 5 minut przed końcem, po bramce z rzutu karnego, wydawało się, że remis został uratowany. Niestety, w doliczonym czasie gry, znów skutecznością wykazał się Łukasz Wiśniewski. Po tym meczu sytuacja wieży staje się coraz trudniejsza. Z 3 punktami, przy 5 bramkach zdobytych i aż 30 straconych, zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Autor: Mieczysław Siwiec

Podziel się
Oceń

Wyniki i tabele w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 27 września 2023 r.