Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 07:59
Przeczytaj!

Piłka Nożna. Klasa Okręgowa. Sława lepsza od Wiekowianki

Sława Sławno – Wiekowianka Wiekowo 2:1 (2:0) Dwie bramki Marcina Kwiatkowskiego w pierwszej połowie „ustawiły cały mecz” (7 i 26 minuta). Niezbyt dobra murawa „Sahary”, na której rozgrywano spotkanie powodowała, że piłka nie zawsze zachowywała się zgodnie z prawami fizyki (i oczekiwaniami zawodników). To sprawiło , że według kibiców, nie padło więcej bramek dla gospodarzy, którzy mieli wyraźną przewagę. Po przerwie nieporozumienie pomiędzy obrońcami Sławy oraz nierówne boisko spowodowały, że Krzysztof Stępniak, w 62 minucie zdobył bramkę kontaktową. Walka o remis trwała do ostatniego gwizdka. Ostatecznie Sława zdobyła trzy punkty i wyprzedziła Wiekowiankę w ligowej tabeli.
Podziel się
Oceń

Wyniki kolejki Klasy Okręgowej i tabela w papierowym wydaniu Obserwatora Lokalnego z 22 marca 2023 r.