Rzyszczewo Charytatywny bal dla szkoły

W ostatnią sobotę karnawału odbył się VI Bal Charytatywny na rzecz uczniów Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy zorganizowany przez Radę Rodziców.

Gościliśmy w Dworku Golikowo w Rzyszczewie u państwa Joanny i Andrzeja Golików. Bal otworzyła Iwona Nowak-Gancarz, dyrektor szkoły, serdecznie witając zebranych. Na ręce Rady Rodziców złożyła podziękowania za organizację, a wszystkim uczestnikom balu za przybycie. Jak co roku nie zabrakło atrakcji kulinarnych - był wiejski stół ze smakowitościami regionalnymi -przetwory, wiejski chleb, smalec, nalewki, wina i wędliny oraz „słodki stół”. O resztę zadbał szef kuchni. Dekorację stołu dopełniły kartki ręcznie wykonane przez uczniów pod kierunkiem Elżbiety Skuratowicz i Małgorzaty Mierzejewskiej, z podziękowaniami dla przybyłych gości. W programie była bezpłatna loteria fantowa i licytacja przeprowadzona przez Agnieszkę Augustynowicz, wiceprzewodniczącą Rady Rodziców i Piotra Babireckiego, przewodniczącego. Największym powodzeniem cieszyły się obrazy na płótnie wykonane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Elżbiety Gaik. Kolejną atrakcją były wiosenne bukiety przekazane przez „Kompozycje Ozdobne” w Karwicach. Wysoką kwotę zapłacono za anioła przez Elżbietą Ryłko ze Stowarzyszenia „Razem w przyszłość” w Podgórkach. Z licytacji uzyskano 2800 zł, a łączny dochód z Balu to 4200 zł. Wdzięczni uczniowie, rodzice, Grono Pedagogiczne i dyrektor Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy dziękują wszystkim za włączenie się w licytację i uczestnictwo w imprezie, a sponsorom za serce i pamięć o dzieciach.

(r)

3 komentarze

  1. miałem przyjemność zatrzymać się tam jakiś czas temu, bardzo dobre miejsce na postój, ma swój własny charakter i panuje tam miłą atmosfera, smacznie wygodnei i niedrogo. miejsce godne polecenia 🙂

    VA:F [1.9.22_1171]
    Ocena: 0.0/5 (0 głosów)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)