Archiwum 7 stycznia 2018

Darłowo: Wyróżnienia burmistrza

Zaraz po rozpoczęciu 49. zwyczajnej sesji Rady Miejskiej 22 grudnia 2017 Arkadiusz Klimowicz wyróżnił listami gratulacyjnymi i upominkami kilka osób. Wspólnie z przewodniczącą Rady Miejskiej Krystyną Sokolińską burmistrz Darłowa wręczył: Magdalenie Zawadki uczennicy Liceum Ogólnokształcącego i Kamilowi Michalskiemu uczniowi Technikum urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej  kształcącym się w Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie […]

Sławno: Paka dla dzieciaka

Uczniowie ZSA zorganizowali w szkole akcję „Paka dla dzieciaka”. W przedświątecznym okresie młodzież i nauczyciele zebrali słodycze, które przekazali dzieciom przebywającym w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Sławnie.

Darłowo: Internackie spotkanie wigilijne

Jak co roku, 20 grudnia, w Zespole Szkół Morskich odbyło się internackie spotkanie wigilijne. Mieszkańcy internatu wraz z nauczycielami i wychowawcami życzyli sobie zdrowych i wesołych świąt. Po życzeniach wszyscy zadbali o świąteczny nastrój i wspólnie kolędowali. Na wigilijnym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw, a szczególnie pierogów i barszczyku.

Słowino: Najcudowniejsza noc

Przedszkolaki zasłużyły sobie na wieeeeeelkie prezenty. Ciężko ćwiczyły od miesiąca z wychowawczynią – Dorotą Leśniewską, by wystąpić w przedstawieniach świątecznych dla uczniów i nauczycieli szkoły oraz dla rodziców i dziadków. Wykazały się nie tylko odwagą ale też talentem aktorskim, piosenkarskim i tanecznym, za co zostały nagrodzone oklaskami i drobnymi upominkami.