Archiwum 20 października 2017

Kolarstwo torowe: Brązowy medal Polek w Berlinie

Polska drużyna kobiet zdobyła brązowy medal w wyścigu drużynowym na dochodzenie (4km) podczas Mistrzostw Europy Elity Kobiet w Berlinie jednocześnie poprawiając rekord Polski z czasem 4.24,705.

Kolarstwo: Umowa partnerska o współpracy

POC Partners Polska Sp. z o.o. oraz Klub Kolarski Ziemia Darłowska BCM Nowatex podpisała umowę współpracy. Umowa dotyczy wymiany treningowej zawodniczek Belgijskich i Darłowskich . Zawodniczki będą trenowały na zasadzie współpracy w obu krajach w grupach Polsko Belgijskich .

Dąbki: Artycha, co Ty tam przypalasz?

Przemka Gosiewskiego ostatni raz spotkałem w roku 2002. Rządziłem sobie wtedy w Agencji Nieruchomości Rolnych (obecnie) w Sławnie. Przemo przyjechał z Mama. Szukał atrakcyjnej działki w okolicach Darłowa z zamiarem pobudowania na niej kliniki dla doktor Jadwigi. Bardzo spodobała mu się górka na Patelni. Rozczarowała go informacja, że jest własnością miasta.

Darłowo: Pięć zadań, na które „pójdą” pieniądze Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok

Darłowo: Budowa dwóch budynków socjalnych

Pomiędzy ulicami F. Chopina i J. Wybickiego w Darłowie trwają roboty przy budowie dwóch wielorodzinnych budynków socjalnych. Wznosi je Firma Ogólnobudowlana Arat ze Słupska, która wygrała przetarg nieograniczony. Będą to budynki parterowe z dwuspadowym dachem podobne do już istniejących.