Powiat sławieński: „Gdy będę dorosły, to zmienię…”

Łucja Tomaszewska, Zuzanna Przybył, Otylia Gawlikowska i Karolina Piołunkowska to zwyciężczynie powiatowego etapu konkursu Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. „Gdy będę dorosły, to zmienię…”

Konkurs rozstrzygnięto w Darłowskim Ośrodku Kultury im. L. Tyrmanda rozstrzygnięto. Nadesłanych zostało 20 prac, a komisja w składzie: Marek Żak, Paulina Feicht, Anna Przybytniak-Grabowska dokonała oceny prac pod względem plastycznym oraz zgodności z tematyką konkursu.

Do kolejnego etapu, którego rozstrzygnięcie odbędzie się w Świdwińskim Ośrodku Kultury zakwalifikowały się prace Łucji Tomaszewskiej (lat 8, Państwowa Szkoła Muzyczna w Słupsku filia w Sławnie), Zuzanny Przybył (lat 7, Szkoła Podstawowa w Postominie), Otylii Gawlikowskiej (lat 13, Zespół Szkół Społecznych w Korlinie) oraz Karoliny Piołunkowskiej (lat 15, Centrum Kultury i Sportu w Postominie).

Wszystkim autorom nadesłanych prac życzymy sukcesów, zaś laureatom konkursu gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w dalszym etapie konkursu, który zakończy się otwarciem wystawy wojewódzkiej oraz wręczeniem nagród: 20 maja 2018 r.