Sławno: Perfect zagra 15 września

Polski zespół rockowy Perfect zagra 15 września 2018 roku w Sławnie! Zespół znają wszyscy - od 37 lat występują na polskiej scenie muzycznej. Mają na swoim koncie 9 albumów studyjnych, masę nagród oraz wyróżnień, a do tego wszystkiego ogromną sympatię publiczności oraz uznanie dziennikarzy. Perfect to zespół istniejący na rynku muzycznym od 1980 roku. Ogromną popularnością cieszył się już praktycznie od początku swojej działalności. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. Po kilkuletniej przerwie, w 1993 roku zespół reaktywował się i działa do dziś odnosząc kolejne sukcesy. 9 czerwca 2014 roku ukazał się krążek „DaDaDam”, który zdobył status platynowej płyty. Zdobywcy SuperJedynki za utwór „Wszystko ma swój czas” w kategorii Super Przebój oraz SuperJedynki widzów na 52 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu!

Zespół działa w składzie: Grzegorz Markowski, Dariusz Kozakiewicz, Piotr Urbanek, Jacek Krzaklewski oraz Piotr Szkudelski.

1 komentarz

 1. Witold Poprawski

  Przypomnę, że PERFECT zagra w Sławnie po raz drugi. Pierwszy raz zagrali w 1983 lub 1984 na scenie Domu Kultury. W owym czasie byłem pracownikiem SDK i obejrzałem dwa koncerty, które zespół zagrał robiąc sobie tylko 1,5 godzinną przerwę. Byłem zachwycony, bo zagrali profesjonalne koncerty jakby to była sala Kongresowa w Warszawie. Pełny profesjonalizm i szacunek dla sławieńskiej publiczności. Aha grali jeszcze z Hołdysem.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Ocena: 5.0/5 (2 głosów)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)