Sławno: Sztab szuka wolontariuszy

Do 8 grudnia można zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Sławnie już pracuje Miejski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sławnie. Przygotowuje 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14. stycznia 2018 roku.

Szefem sztabu jest Pani Aneta Świątek, a finał, wzorem z roku ubiegłego, odbędzie się na hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie. W chwili obecnej miejski sztab poszukuje wolontariuszy.

- Zgłoś się do sztabu! To właśnie osoby pracujące w Sztabie zarejestrują Cię w naszej bazie, od nich dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka, czyli wszystkie rzeczy niezbędne do udziału w kweście. Sztab dysponuje ograniczoną liczbą wolontariuszy, dlatego przed złożeniem dokumentów u nich zastanów się dobrze czy faktycznie będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu Finału. Jeśli nie jesteś tego pewien zgłoś się jako wolontariusz pomagający w pracach organizacyjnych Sztabu – mówi A. Świątek.

Przypominamy: jak co roku miejski sztab funkcjonuje przy Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie. Zgłoszenia wolontariuszy przyjmowane są do 8 grudnia 2017 roku. Chętnych prosimy, aby przed kontaktem przeczyli uważnie Regulamin Wolontariusza. Oprócz zasad, które zostały ustalone wewnątrz Sztabu obowiązują wszystkie postanowienia w nim zawarte.

- Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z szefem sztabu – 664 048 840 bądź e-mail – miejskisztabwospslawno@gmail.com – dodaje A. Świątek.

Aktualności dotyczące 26. Finału WOŚP w Sławnie będą ukazywały się na profilu facebookowym Miejskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sławnie. Do zobaczenia 14 stycznia!