Archiwum Maj 2018

Sławno: Przedstawili sprawozdanie finansowe szpitala

Dziś, po wprowadzonej ostatnio przerwie, odbyło się posiedzenie Społecznej Rady Szpitala Powiatowego w Sławnie, której głównym tematem było sprawozdanie finansowe za rok 2017.

Sławno: Ocenili 20 filmów edukacyjnych

Dziś komisja konkursowa powołana przez Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Sławnie – Grzegorza Śreka, obejrzała i oceniła produkcje tegorocznego konkursu na film edukacyjny.

Sławno: Tak się bawi, tak się bawi SOSW!

Balonowe zwierzaki, konkursy, przedstawienia i stanowiska edukacyjne – takie atrakcje czekały na wszystkich, którzy odwiedzili dziś placówkę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sławnie z okazji Dnia Otwartych Drzwi. Więcej w wydaniu gazetowym.

Warszkowo: Corsą zaatakował znak – wylądował na płocie.

W czwartek rano jadący krajową „szóstką” mogli w Warszkowie zauważyć „wiszącego na płocie” Opla Corsę na niemieckich numerach rejestracyjnych. Pojazd jechał od strony Sławna, skosił jeden ze słupków znaku drogowego, uderzył w płot z siatki i jazdę zakończył na owocowym drzewku.

Wrześnica: Tragedia na torach

     Około godziny 5:45, tuż przed stacją kolejową we Wrześnicy (od strony Sławna), pociąg osobowy relacji Koszalin – Słupsk śmiertelnie potrącił 25-letniego mężczyznę.

Nowy Obserwator już w sprzedaży

A w nim: Darłowo: Przymusowe wysiedlenie Postomino: O kulturze węgierskiej Sławno: Rozmawiali o partnerskich praktykach zawodowych Gmina Sławno: Nowoczesne place zabaw Darłowo: Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne Przystawy: Szlakiem Dawnych Ziem Polskich

Sławno: Szkoły chcą spółpracować

Dziś, w Urzędzie Miejskim w Sławnie, spotkali się przedstawiciele szkół ze Sławna i Słupska, którzy zaprezentowali swoje propozycje współpracy z partnerami z Rinteln.

Powiat sławieński: Przerwane obrady szpitalnej rady

Tylko 5 minut trwało posiedzenie Społecznej Rady Szpitala Powiatowego w Sławnie. Głównym tematem miało być sprawozdanie finansowe za rok 2017.

Sławno: Powiatowy Dzień Strażaka

Na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie trwają Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. Wszystkim Strażakom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia!

Sławno-Warszkowo: Wypadek na 6-tce

Dziś przed południem, na krajowej 6-tce między Sławnem, a Warszkowem zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu działają strażacy, ratownicy medyczni i funkcjonariusze policji. Ustalana jest przyczyna wypadku. Na trasie wstrzymano ruch, w wypadku nikt nie został ciężko ranny. Więcej w wydaniu gazetowym (23.05.2018)