Archiwum 6 kwietnia 2018

Korlino: „Arlekin” reprezentantem szkoły w województwie!

„Orfeuszu, gdzie jesteś?” – to spektakl zaprezentowany przez teatr „Arlekin” z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie, podczas Powiatowego Przeglądu Zespołów Teatralnych zorganizowanych w darłowskim kinie „Bajka”.

Sławno: Już na emeryturze

Wzruszenie, łzy i podziękowania – Łukasz Ochędalski i Piotr Trojnar przeszli na emeryturę po latach odbytej służby w Komendzie Powiatowej Policji w Sławnie. Właśnie trwa uroczyste pożegnanie, podczas którego podziękowano za lata współpracy, wzorową służbę i godne reprezentowanie munduru.

!!!UWAGA!!! Bieg im. Asi Kenig odwołany!

Z przyczyn organizacyjnych VII Bieg im. Asi Kenig w Sławsku, który miał zostać zorganizowany w sobotę (21 kwietnia) zostaje odwołany! Jednocześnie informujemy, że Urząd Gminy Sławno planuje organizację imprezy biegowej na podobnym dystansie, która rozegrana zostanie w ramach Festiwalu Biegowego Powiatu Sławieńskiego jesienią bieżącego roku. O szczegółach poinformujemy wkrótce ~Organizatorzy Biegu

Kopnica: Potrójny finalista!

Jakub Surdel – uczeń trzeciej klasy oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej w Kopnicy został potrójnym finalistą konkursów wojewódzkich.