Archiwum 7 lutego 2018

Korlino, Sławsko: Dzień Babci i Dziadka

Były podziękowania, życzenia, gromkie „sto lat!” i występy artystyczne – tak wnukowie dziękowali swoim babciom i dziadkom z okazji ich święta. Zaraz po feriach zimowych, 31 stycznia, uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie i Szkoły Podstawowej w Sławku zaprosili babcie i dziadków na akademię z okazji ich minionego święta.

Nowy Obserwator już w sprzedaży

A w nim: Sławno: Potencjalny zabójca urządził sobie pijacki rajd po mieście Darłowo: Poprawa jakości środowiska dla mieszkańców i turystów Krupy: Podatek wrócił w postaci maszyn Sławno: Podziękowali wolontariuszom Kolarstwo torowe: Siostry Pikulik tuż za podium III Turniej Halowej Piłki Nożnej: Gryf II najlepszy w Polanowie

Darłowo: Przy ulicach posadzono nowe drzewa i krzewy

Jak się dowiadujemy u Anny Marczak inspektora ds. ochrony środowiska w Urzędzie Miejskim w roku 2017 na terenie miasta Darłowo nasadzono łącznie 76 sztuk następujących drzew i krzewów:

Sławno: X Jubileuszowy Festiwal Tańca z „Gracją”

10 lutego w Hali Widowiskowo -Sportowej w Sławnie o godz. 17.00 odbędzie się X Jubileuszowy Festiwal Tańca z „Gracją”. Podczas tego wydarzenia młodzi artyści z Pomorza zaprezentują taniec jako niezwykłą dziedzinę sportu balansującą na granicy ze sztuką. Wystąpią tancerze z Niemiec oraz dzieci i młodzież z Barlinka, Szczecina, Białogardu, Sławna i wielu innych miast.