Archiwum 20 stycznia 2018

Sławno Grający strażacy mają walne

W siedzibie Orkiestry Dętej OSP im. Ziemi Sławieńskiej trwa walne zgromadzenie jej członków. Sprawozdanie z działalności za rok 2017 przedstawił kapelmistrz – Maciej Poprawski. Omówił w nim ubiegłoroczne dokonania (np. rozpoczęcie remontu siedziby), koncerty w miastach zaprzyjaźnionych ze Sławnem oraz występy podczas różnych uroczystości w kilku niemieckich miastach. Więcej w wydaniu papierowym. (sim)

Pieszcz: Bawili się w Szkole Podstawowej

Uczniowie przebrani w kolorowe stroje, bawili się znakomicie i z radością prezentowali przygotowane specjalnie na tę okazję przebrania. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pieszczu uczcili balem czas karnawału. Dekoracja sali przygotowana przez samorząd szkolny i panie uczące plastyki wprowadziła dzieci w wesoły nastrój, zachęcający do wspólnej zabawy.

Sławno: Mali tancerze na pierwszym miejscu

Sukces odnieśli mali tancerze Magnetici podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego, który zorganizowany został 7 stycznia w Łebie. I miejscem poszczycić się mogą dzieci z grupy Magnetica Kids którzy swój występ przedstawili w kategorii „miniformacja hip hop 9-11 lat”. Skład: Amelia Bystrek, Oliwia Skrobek, Oliwia Hetmańska, Kasia Nowak, Zosia Dzik, Hania Walczak, Danusia Jędrzejewska.