Archiwum 8 stycznia 2018

Darłowo: Spotkanie burmistrza z zarządem Darłovii

5 stycznia Arkadiusz Klimowicz – burmistrz Darłowa spotkał się z nowym, wybranym w grudniu, zarządem MKS Darłovia w składzie: Waldemar Śmigielski – prezes, Jerzy Maciąg – wiceprezes do spraw młodzieżowych, Artur Romańczuk – wiceprezes do spraw logistycznych, Tomasz Szkatulski – sekretarz i członkowie: Andrzej Rachwalski, Dariusz Kosko, Witold Strzelecki. Na spotkaniu burmistrz Darłowa podziękował poprzedniemu […]

Sławno: Miska dla schroniska

40 kg karmy suchej, 19 kg karmy mokrej (w puszkach), a także koce i kołdry udało się zebrać podczas akcji ,,Miska dla schroniska” zorganizowanej przez uczniów Zespołu Szkół Agrotechnicznych. Zebrane rzeczy i karma zostaną przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Słupsku.

Darłowo: Świąteczny Turniej Matematyczny

20 grudnia w naszej szkole zrobiło się świątecznie. Przekonali się o tym uczniowie klas czwartych, którzy wzięli udział w „Świątecznym Turnieju Matematycznym”. Trzyosobowe drużyny zmierzyły się ze sobą w pięciu konkurencjach wymagających od uczestników oprócz wiedzy matematycznej, także pomysłowości oraz szybkości podejmowania wspólnej decyzji.

Sławno: Sukces Philippa

Uczeń klasy maturalnej I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie, Philipp Weidemann, zakwalifikował się do etapu okręgowego 41. Olimpiady Języka Niemieckiego. Wierzymy, że będzie także uczestnikiem finału OLJN, który odbędzie się 23- 25 marca 2018 r. w Wyższej Szkole Języków Obcych i Katedrze w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy!

Kopnica: W trzech finałach wojewódzkich!

Jakub Surdel będzie reprezentował Szkołę Podstawową w Kusicach aż w trzech finałach wojewódzkich… Pojawiły się wyniki Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty. Okazało się, że Szkoła Podstawowa w Kopnicy będzie miała swojego reprezentanta aż w trzech finałach wojewódzkich, a to za sprawą ucznia kl. III – Jakuba Surdela, który zakwalifikował się do ostatecznej rozgrywki […]