Archiwum 6 stycznia 2018

Darłowo: Miejska wigilia

Ponad pół tysiąca mieszkańców Darłowa wzięło udział w uroczystej świątecznej atmosferze we wspólnej, miejskiej  Wigilii 21 grudnia 2017. Tradycyjnie wieczór wigilijny zorganizowany po raz czwarty z inicjatywy  burmistrza Darłowa odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół im. Stefana Żeromskiego

Darłowo: Trwają przygotowania do 100-dniówki

Do balu studniówkowego przygotowują się maturzyści Zespołu Szkół Morskich w Darłowie. Aktualnie, od kilku tygodni, trwają próby poloneza. Uczniom klas maturalnych idzie bardzo dobrze. W tym roku na balu bawić się będzie 250 osób. Życzymy udanej zabawy, wspaniałych wspomnień i pięknych kreacji.

Rosnowo: Wigilia w Elektrociepłowni

W Elektrociepłowni Rosnowo odbyła się firmowa Wigilia z z pracownikami oraz z przedstawicielami  Urzędu Gminy Manowo z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie zaczęło się od krótkiego podsumowania roku i podziękowania dla wszystkich pracowników za ich codzienną ciężką pracę oraz rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków. Za sumienną i wieloletnią pracę na rzecz Elektrociepłowni Rosnowo z rąk Prezesa – […]

Kusice: Prezentacja projektów edukacyjnych

Nasi gimnazjaliści zakończyli prace związane z realizacją projektu edukacyjnego i przystąpili do ostatniego etapu, czyli do publicznej prezentacji rezultatów swojej pracy. Pięć zespołów zaprezentowało projekty o zróżnicowanej tematyce i  zgodne ze swoimi zainteresowaniami.                    

Kopnica: Warsztaty Związku Drużyn Miasta i Gminy Darłowo

14 grudnia w Szkole Podstawowej w Kopnicy odbyły się dwugodzinne warsztaty dla drużyn Związku Drużyn ZHP Miasta i Gminy Darłowo, które zostały zorganizowane przez Komendę Hufca ZHP w Sławnie. Podczas zajęć uczestnicy zdobyli kompleksową wiedzę teoretyczną na temat harcerskiego systemu wychowania, struktury ZHP, systemu stopni instruktorskich oraz symboliki harcerskiej.