Archiwum 9 listopada 2017

Gmina Malechowo: Nowa świetlica i miejsca spotkań mieszkańców

Szykują się kolejne inwestycje w Kusicach, Malechówku, Żegocinie i Zielenicy. W pierwszej z wymienionych miejscowości zbudowana zostanie nowoczesna świetlica wiejska wraz z punktem przedszkolnym, w pozostałych powstaną obiekty pełniące funkcje zaplecza sanitarnego i miejsc spotkań mieszkańców.

Postomino: Zapraszają na wirtualny spacer po gminie

Mieszkańców, turystów oraz wszystkich zainteresowanych walorami Gminy Postomino serdecznie zapraszamy do obejrzenia wirtualnej panoramy gminy, która dostępna jest pod adresem: http://postomino.wkraj.pl Dzięki wysokiej pozycji uzyskanej w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów prowadzonego przez Związek Powiatów, Gmina Postomino została uhonorowana realizacją wirtualnego spaceru po najbardziej atrakcyjnych miejscach w gminie.

Sławno: Czy leci z nami pilot…

Czyli czy dyrektor Szpitala Powiatowego w Sławnie pracuje,czy nie pracuje? Wciąż brzmią echa sprawy sądowej, którą wytoczyła pani dyrektor Danuta Wojciechowska redakcji Obserwatora, za to, że w jednym z artykułów napisaliśmy, że danego dnia nie było jej w pracy. Pisaliśmy o sprawie w poprzednim wydaniu naszej gazety lecz wciąż otrzymujemy w tej sprawie listy od […]