Archiwum kategorii "Darłowo"

Jeżyczki: Dzień Jeża

10 listopada w darłowskim przedszkolu Jacek i Agatka już po raz drugi obchodzono Dzień Jeża. Był to dzień wielu niespodzianek i atrakcji. Nagrody za konkurs plastyczny wręczał dzieciom fantastyczny, przesympatyczny gość Jeż z Jeżyczek.

Nie zabierajcie nam S-6

Mieszkańcy powiatu sławieńskiego wyrażają zaniepokojenie faktem odsunięcia w bliżej nieokreśloną przyszłość budowy drogi ekspresowej S6 na odcinku od Sianowa do Obwodnicy Trójmiasta. Jeszcze kilka miesięcy temu wszystko wydawało się być na dobrej drodze.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Darłowo: Wielki sukces Balastu

Zespół „Niezbędny Balast” uczestniczył w konkursie piosenki żeglarskiej w Radomiu Rafa 2016. Była to 36 edycja tego konkursu, na którym można było zdobyć nominację do największego w Polsce festiwalu szantowego Shanties 2017.

Gmina Sławno: Pożegnanie z DARLOT-em

Gmina Sławno nie chce już należeć do Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Taką nieoczekiwaną decyzję, na wniosek wójta Ryszarda Stachowiaki, podjęli radni podczas listopadowej sesji.

Wystawa lokalnego rękodzieła połączona ze sprzedażą produktów twórców ze Słupska i Ziemi Słupskiej

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi zaprasza do Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku (ul. Starzyńskiego 8) na świąteczną wystawę rękodzieła artystów ze Słupska i Ziemi Słupskiej.

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA MNIE I SĄSIADA!

Rewitalizacja niejedno ma imię Bezrobocie, ubóstwo, przestępczość, niski poziom edukacji, kryzys w sferze gospodarczej, środowiskowej, przestrzenno-funkcjonalnej lub technicznej – to czynniki, z  którymi walka jest łatwiejsza dzięki Funduszom Europejskim. Sprawdź, jak – przy odrobinie chęci – można rozwiązać nękające lokalną społeczność problemy. http://www.miasto.koszalin.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=19&Itemid=57

Nowy Obserwator już w sprzedaży

A w nim: Sławno: Chce zmiany nazwy ulicy Buczka Powiat sławieński: Badania w końcu na miejscu Sławno: .Nowoczesna walczy o S-6 Sławno: Marek C. skazany Jarosławiec: Spotkanie organizatorów imprez biegowych Darłowo: Żywa lekcja historii Sławno: Uczniowie czekają na wiaty rowerowe Postomino: Jesienne, czytające babcie… Sławno: Zabawa jakich mało Darłowo: Wręczają paczki żywnościowe Nadleśnictwo Polanów: Dziki […]

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Powiat sławieński: Ludowcy wybierają władze…

Tym razem szczebla wojewódzkiego i krajowego.