Archiwum kategorii "Darłowo"

Zaginał pies. Kto go widział?

Piesek zaginął 5/6 września. Ma na imię Leo. Jest rasy sharpei. Nastawiony przyjaźnie do ludzi, a do inny zwierząt nie koniecznie. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje o Leo proszony jest o kontakt: 793308772

Sławno: Już jutro Dożynki Powiatowe – zapraszamy

Burmistrz Miasta Sławno Krzysztof Frankenstein i Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski zapraszają na Dożynki Powiatowe 2015, które odbędą się 26 września br. na placu kard. S. Wyszyńskiego w Sławnie.

Darłowo: Dziedzictwo utracone – dziedzictwo ocalone

Zamek Książąt Pomorskich – Muzeum w Darłowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Darłowskiej w Darłowie zapraszają na konferencję naukową realizowaną w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa odbywających się pod hasłem: Dziedzictwo utracone – dziedzictwo ocalone.

Darłowo: Zapraszamy na Operetkę Statek Casablanca

Operetka Statek Casablanca, to opowieść o pięknym romansie z towarzyszącą mu intrygą i komizmem sytuacyjnym w tle. W spektaklu nie brak zabawnych tekstów i nawiązań do kultowego filmu „Casablanca”.

Obserwator Lokalny już w sprzedaży

A w nim: – Sławno. Już remontują dach wieży, – Marszewo. Wicepremier z PSL-u odwiedził powiat sławieński, – Darłowo. Uhonorowano kombatantów, – Sławno. Medytacyjna podróż do Ziemi Świętej,- Pałówko. W gminie Postomino, jak zwykle: perfekcyjne dożynki, – Polanów. Wielki muzyczny skarb, – najświeższe informacje sportowe.

Darłowski senior na Facebooku?

Uczniowie nauczą seniorów nowych technologii. Rozpoczęły się zapisy na bezpłatne zajęcia komputerowe dla seniorów. Zajęcia wyjątkowe, bo prowadzone wspólnie przez uczniów i nauczycieli ze szkoły STO. Dzięki spotkaniom seniorzy z Darłowa poznają nie tylko podstawy wykorzystania nowych technologii – dowiedzą się m.in., jak założyć konto w mediach społecznościowych. To druga edycja akcji „Profesor Wnuczek”, wspólnego [...]

Darłowo: Światowy Dzień Morza

Światowy Dzień Morza obchodzić będziemy we wtorek 22 września br. Z tej okazji polecamy uwadze i zachęcamy do bezpłatnego zwiedzania: pokładu Franka Zubrzyckiego II, Muzeum Morskiego Darłowo oraz Latarni Morskiej w Darłówku. Zabierz przyjaciół, rodzinę, dzieci i spędź Światowy Dzień Morza w Darłowie nad Bałtykiem.

W Dąbkach rozegrano 42. Turniej Warcabowy o „Kryształowy Kamień” im. Marii i Romualda Frey

O zwycięstwo w Turnieju rywalizowało 86 czołowych polskich warcabistów z całego kraju.

Darłowo: Pomerania Classic 2- Rajd Pojazdów Zabytkowych

Rajd Pojazdów Zabytkowych Pomerania Classic po raz drugi odwiedzi miasto Króla Eryka, gdzie zorganizowane zostaną dwa checkpointy.

Darłowo: Premiera książki „Arena szczurów“ Marka Krajewskiego

Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 21 września do Darłowa na premierę książki  „Arena szczurów”  Marka Krajewskiego.