Archiwum kategorii "Sławno"

Nowy Obserwator już w sprzedaży

  A w nim: Sławno: Szpital będzie uratowany – rozmowa ze starostą sławieńskim Wojciechem Wiśniowskim Sławno: Gmina bierze „Pałacyk” Darłowo: Egzotyczny nożownik nie pójdzie za kratki Darłowo: Spotkanie z kapitanem Bolesławem Garczyńskim – żołnierzem 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej Powiat Sławieński: Studniówek czas Sławno: Na Gombrowicza ludzie się boją Lejkowo: Miej odwagę być mądrym [...]

Sławno: Ten spór rozstrzygnie Emil, łowca radarów?

- Koło Wydziału Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Miejskiego przy ulicy Polanowskiej nielegalnie postawiono znaki drogowe – twierdzi Lesław Ochmański ze Sławna i pokazuje, że żaden nie ma z tyłu naklejki tzw. certyfikatu. – Urząd miasta powinien płacić za dzierżawę tego placu!

Nowy Obserwator już w sprzedaży

A w nim: * Czy zainteresują tym Prokuraturę? – czyli trudna sytuacja Szpitala Powiatowego * w Darłowie odkryto nowe talenty * o zmianach w organizacji ruchu w Sławnie (w związku z przebudową drogi wojewódzkiej) * Encyklopedia Ziemi Sławieńskiej, a w niej: V część historii ludności żydowskiej na terenie powiatu sławieńskiego, Kalendarium Rok 1969 * Postomino: [...]

Sławno: Zapraszamy na I Mistrzostwa w Jedzeniu Pączków

Sławno: Święto babci i dziadka

W gościnnych progach Sławieńskiego Domu Kultury spotkała się cała społeczność przedszkola nr 4 im. Krasnala Hałabały oraz najważniejsi tego dnia goście – babcie i dziadkowie przedszkolaków. Wszystkie grupy przedszkolne pięknie przygotowały się do tego wyjątkowego wydarzenia i zaprezentowały swoim rodzinom występy artystyczne, wierszyki i piosenki. W niejednym oku zakręciła się łezka wzruszenia.

Sławno: Światowy wieczór, piękne kreacje, super zabawa…

… tak w wielkim skrócie można opisać dzisiejszy Fashion Night w Sławnie.

Sławno: Spotkanie opłatkowo-noworoczne

Kazimierz Białowąs, Krzysztof Gil oraz Przemysław Konwerski – to nowo przyjęci członkowie Polskiego Stronnictwa Ludowego. Dostali oni legitymacje podczas spotkania noworoczno-opłatkowe PSL, które odbyło się dziś w Restauracji „U Szwagra”.

Sławno: Chcą uratować szpital

- Czuję, że teraz wszyscy jesteśmy po jednej stronie barykady – mówił Wojciech Wiśniowski, starosta sławieński. – Los szpitala wszystkim nam leży na sercu – brzmieli jednym głosem uczestnicy spotkania w Starostwie Powiatowym w Sławnie, podczas którego omawiano losy Szpitala Powiatowego w Sławnie.

Sławno: Przygotowania do Fashion Night trwają

W Sławieńskim Domu Kultury odbyła się dziś próba zespołu City Band. Panowie przygotowują się do najbliższego występu, który już w sobotę! Mieszkańcy Sławna będą mieli okazję zobaczyć występ zespołu w składzie: Krzysztof Frankenstein, Jacek Ścigała, Krzysztof Galik oraz Witold Poprawski. Koncert odbędzie się w ramach niezwykłej imprezy modowej – Fashion Night, która za sprawą Kasi [...]

Sławno: Ciało poszukiwanego mężczyzny odnalezione

Kilka dni trwały poszukiwania 62-letniego mieszkańca Sławna. Wczoraj funkcjonariusze policji odnaleźli jego ciało w okolicach ulicy Działowej. Mężczyzna popełnił samobójstwo.