Archiwum kategorii "Sławno"

Zlotowicze dotarli do Sławna!

W samo południe centrum Sławna zamieniło się w militarny parking. To wszystko za sprawą zlotowiczów z Darłówka, którzy co roku w trakcie swojej imprezy robią objazdówkę po większych miejscowościach naszego powiatu. Tym samym ogłaszają, że Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych  na darłowskiej Patelni już się rozpoczął. Serdecznie zapraszamy do Darłówka, gdzie przez cały weekend na miłośników [...]

Sławno: Zapraszamy na wakacje do SDK

W „Podróż do przyszłości” wybrały się dzieci biorące udział w zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Sławieński Dom Kultury. W pierwszym dniu malowano twarze, stylizując się na przybyszy z obcej planety.

Sławno: Pomóż przygotować wystawę

Jesienią bieżącego roku planowany jest wernisaż wystawy pt. „Żołnierze Niezłomni Ziemi Sławieńskiej”. Z tego powodu prosimy o kontakt członków rodzin bądź samych ostatnich żołnierzy wyklętych zamieszkałych na terenie gminy Sławno. W szczególności prosimy o kontakt rodziny, których bliscy:

XIII Bieg 12 Mostów: W sobotę biegamy z Pomiłowa do Sławna

Firma P.B.S. Olszewski i Synowie – Włodzimierz Olszewski, Hydrogeobudowa Sławno – Tadeusz Stukan, oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie zapraszają na XIII Bieg Dwunastu Mostów (dystans 7,1km), który odbędzie się w dniu 4 lipca.

Mieszkańcy Rinteln odwiedzili Sławno

W minionym tygodniu mieszkańcy partnerskiego miasta Rinteln odwiedzili Sławno,  spotykając się również z burmistrzem miasta, Krzysztofem Frankensteinem.

Powiat sławieński: Czas na wakacje

We wszystkich szkołach powiatu sławieńskiego odbyły się uroczyste apele zakańczające rok szkolny. Poniżej prezentujemy fotorelacje.

Łętowskie Wianki już w sobotę

Powiat sławieński: Dyżurują radni

W ramach dyżuru radnego na uwagi i postulaty mieszkańców oczekiwać będą radni: Wojciech Ludwikowski, Przewodniczący Rady Powiatu w Sławnie. Przyjmie mieszkańców Powiatu Sławieńskiego w dniu 24 czerwca 2015r. w godz. od 14.30 do 15.30 w biurze Rady Powiatu.

Klasa A: Baszta ratuje się przed spadkiem

Mimo porażki w ostatnim spotkaniu wyjazdowym z Wrzosem Wrześnica 1:6 ekipa Baszty Sławo pozostaje w klasie B.

Obserwator Lokalny już w sprzedaży

A w nim: – Sławno. 70 lat GS Sławno, – Powiat sławieński. Centra Praktyk Szkolnych wspomogą powiatowe kształcenie, – Darłowo. Absolutorium dla burmistrza, – Ludzie z pasją: Takich rolników już prawie nie ma…, – Szkoła w Lejkowie ma pomnik Kazimierza Górskiego, – najświeższe wiadomości sportowe.