Archiwum kategorii "Sławno"

Sławno: Wątpliwy parking

Pecha miał kierowca jadący po rondzie na Morskiej. Przyśpieszył aby uniknąć uderzenia przez inny samochód – w efekcie wypadł z drogi do pobliskiego ogródka

Powiat sławieński: Pamięć miejsc i ludzi

Muzeum Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa był organizatorem wycieczki objazdowej pn. „Pamięć miejsc i ludzi” po terenie Powiatu Sławieńskiego.

Nowy Obserwator już w sprzedaży

A w nim: Powiat sławieński: Regionalbus cięgle modny Darłowo: Udany pościg za poszukiwanym Sławno: Piłkarskie młodzieży kształcenie Darłowo: Efekty współpracy edukacji i kultury Sławno: Ekologicznie na dwóch kółkach Jarosławiec: Przybędzie 3 hektary nowych plaż! Janiewice: Akson na wykopkach Sławno: Przedszkolna Spartakiada Polanów: Chiny na Gradowych Wzgórzach Sławno: Intermarche ma już 13 lat Pierwsze zajęcia UKS’u: […]

Sławno: Inwestycja na miarę 40-lecia

Jedności Narodowej 1-3 i Basztowej 12 w ostatnich dniach dostrzegli na tablicach ogłoszeniowych pismo, które wysłał do Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Wybrzeże” proboszcz parafii pw. WNMP w Sławnie ks. Leszek Szurek. Jego treść była następująca: „Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Sławnie zwraca się z prośbą o bezpłatne użyczenie powierzchni dachu budynku przy ul. Basztowej 12 […]

Sławno: Miło tu przebywać

W pachnącej świeżością szkole, nowy rok szkolny, zaczęli uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych.

Sławno: Na dożynkach w Ząbkowicach Śląskich

Jednym z punktów, dwudniowej wizyty w partnerskim mieście Ząbkowice Śląskie, był udział sławieńskiej delegacji w organizowanych tam dożynkach gminnych.

Sławno: Kanał znów oczyszczony

Na wniosek Terenowego Oddziału Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Sławnie firma Drew – Kos oczyściła kanał miejski od mostu przy obwodnicy do elektrowni wodnej przy śluzie w Pomiłowie.

Sławno: Jasiński zastąpił Franasa

Bez zbytniego rozgłosu doszło do zmiany prezesa sławieńskiego GS spółka z o.o. Podczas sierpniowego zgromadzenia wspólników funkcję szefa zarządu spółki powierzono Arkadiuszowi Jasińskiemu, który zastąpił – Jana Franasa (musiał odejść ze względów zdrowotnych).

Sławno: Spełnia swoje marzenia

20-letni Patryk Chamerski ze Sławna chce zostać gwiazdą Disco Polo. Jak na razie udaje mu się spełnić marzenia. Przed kilkoma dniami miała miejsce premiera jego drugiej piosenki – „Jesteś tą jedyną”.

Sławno: Już po raz dwunasty

Około 120 dzieci (nie sposób ich było policzyć – twierdzi organizator Paweł Kopczyński) wzięło udział w 12. już „Pikniku Pożegnanie Wakacji 2016”. Pożegnalny piknik jest organizowany corocznie, od 2004 roku dla dzieci zamieszkałych na osiedlu przy ulicy Jana Matejki i nie tylko.