Archiwum kategorii "Darłowo"

Darłowo: Na cmentarzu przy Gertrudzie wyremontowano kolejną alejkę

Przed terminem firma Zakład Inżynieryjno-Budowlany inż. Franciszek Dorosiński wyremontowała alejkę na cmentarzu przy ul. Św. Gertrudy (od strony ul. Tynieckiego).

Konkurs grantowy – Działaj Lokalnie 2015

Darłowskie Centrum Wolontariatu we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY Programu „DZIAŁAJ LOKALNIE IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Darłowo: Kino Bajka zaprasza na ratunek!

W najbliższą sobotę w kinie Bajka ratujemy życie!

Darłowo: Zapraszamy na wystawę

Powiat sławieński: Kąpali się w zimowym Bajkale

Z wyprawy na Syberię wróciła grupa środkowopomorskich morsów.

Darłowo: Sezon Żeglarski rozpoczęty

W darłowskim porcie oficjalnie Wojciech Wiśniowski, starosta sławieński  wraz z Arkadiuszem Klimowiczem, burmistrzem Darłowa  rozpoczęli „Sezon Żeglarski”.

Jeżyczki: Przed nami kolejna zbiórka krwi

W Jeżyczkach 26 kwietnia (niedziela) na terenie kompleksu Zespołu Szkół Społecznych odbędzie się 6 zbiórki krwi. Na krwiodawców czeka góra prezentów oraz inne atrakcje (np. grochówka od strażaków z OSP Jeżyczki). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Darłowska (za) Dyszka na 10 km

Przy dobrej pogodzie w minioną sobotę odbywał się nadmorski bieg na 10 km „Darłowska (za) Dyszka”. Na starcie stanęło 181 zawodników, w tym 60 kobiet. Wszyscy cali i zdrowi dotarli do mety.

Zapraszamy do Darłowa

Darłowo – miasto aktywne, pełne kultury w tym tygodniu zaprasza do udziału w:

Kayah w Darłowie – muzyczna supermenka na Festiwalu Media i Sztuka

Kayah –popularna artystka zaśpiewa podczas Media i Sztuka – Festiwalu w Darłowie. A dokładnie 11 lipca 2015 (tj. sobota) i będzie największym muzycznym wydarzeniem tegorocznej imprezy organizowanej na plaży w Darłówku Wschodnim.